Agder

Kjell Erik Sandvik

Fylkesleder

930 79 906

Oppvokst i Risør, gift, barn og barnebarn.

Jeg er utdannet mekaniker, har jobbet mange år i Nordsjøen på rigg og båt.

Jobber nå i entrepenørbransjen.

Mitt engasjement i INP er et ønske om å bidra for vanlige mennesker, og det er derfor INP har blitt mitt parti.

Jeg er vindkraftsmotstander og motstander av EØS avtalen i sin nåværende form.

Naturvern er også noe som ligger mitt hjerte nært, da jeg har vært en ivrig bruker av skog og fjell siden jeg var ung.

Jeg mener også at Norske råvarer bør foredles i Norge og ikke flys rundt halve verden.

Vi må styrke 3 partsamarbeidet og legge tilrette for ny industri i distriktet vårt.

Ta gjerne kontakt med meg via kontaktskjemaet under.

 
 
 
 

Lokallag i Agder

Arendal INP: Svein Mork Dahl

arendal.agder@inpartiet.no


Lillesand INP: Kjell Erik Sandvik

lillesand.agder@inpartiet.no


Birkenes INP: Olav Vehusheia

birkenes.agder@inpartiet.no


Kristiansand INP:

kristiansand.agder@inpartiet.no


Lindesnes INP: Frank Henriksen

lindesnes.agder@inpartiet.no


Tvedestrand INP: Ronny A Sundsdal

tvedestrand.agder@inpartiet.no


Grimstad INP: Paal Ove Sodefjed

grimstad.agder@inpartiet.no


Farsund INP: Jan Egil Svendsen

farsund.agder@inpartiet.no


Lyngdal INP: Arnt Willy Svendsen

lyngdal.agder@inpartiet.no


Kvinesdal INP: Gunnar Kasin

kvinesdal.agder@inpartiet.no


Risør INP

risor.agder@inpartiet.no